Stafleden

Hieronder kun je zien welke stafleden zich voor jullie inzetten. Leden van Scouting Karel de Stoute kunnen inloggen om de telefoonnummers te kunnen raadplegen.

Ikarustroep

Teamleider

Elja Coelman
E: elja@kareldestoute.nl

Stafleden

Jori Coelman
E: jori@kareldestoute.nl

Max Janssen
E: max@rsa.kareldestoute.nl
E: maxjr@kareldestoute.nl

Sven Okkels
E: sven@rsa.kareldestoute.nl
E: sven@kareldestoute.nl

Pantherustroep

Teamleider

Danny Schattevoet
E: danny@kareldestoute.nl

Stafleden

Emiel Seys
E: emiel@kareldestoute.nl

Nicky Bos
E: nicky@kareldestoute.nl

Guus Pijnappel
E: guus@rsa.kareldestoute.nl
E: guus@kareldestoute.nl

Serpentustroep

Teamleider

Karin van den Heuvel
E: karin@kareldestoute.nl

Stafleden

Tjeerd Bakker
E: tjeerd@kareldestoute.nl

Rick Gerrits
E: rick@rsa.kareldestoute.nl
E: rick@kareldestoute.nl

Ricardo de Jager
E: ricardo@kareldestoute.nl


Terug naar boven