Stafleden

Hieronder kun je zien welke stafleden zich voor jullie inzetten. Leden van Scouting Karel de Stoute kunnen inloggen om de telefoonnummers te kunnen raadplegen.

Mowglihorde

Teamleider

Reinout Jansen
E: reinout@kareldestoute.nl

Stafleden

Alexandros Skordilis
E: alex@kareldestoute.nl

Marijke Wienk
E: marijke@rsa.kareldestoute.nl
E: marijke@kareldestoute.nl

Soraya Onstenk
E: soraya@rsa.kareldestoute.nl
E: soraya@kareldestoute.nl

Job Kuipers
E: job@kareldestoute.nl

Sioniehorde

Teamleider

Nathalie Leenders
E: nathalie@kareldestoute.nl

Stafleden

Marjolein Wienk
E: marjolein@kareldestoute.nl

Eva Cuppen
E: eva@rsa.kareldestoute.nl
E: eva@kareldestoute.nl

Jeroen Gerrits
E: jeroen@kareldestoute.nl

Nathalie Leenders
E: nathalie@kareldestoute.nl


Terug naar boven